4 lipca 2016

Ona jest inna, ale nie gorsza.

Osobiście nie spotkałam się z tym, że ktoś na mnie patrzył na ulicy i podśmiewał pod nosem z mojego wyglądu. Jednak niejednokrotnie zauważyłam jednak, że gdy spotykamy kogoś, kto różni się od nas, nie, nie wiekiem czy i kolorem skóry, ale stylem, jaki preferuje jest wytykany, a nawet wyśmiewany. Za co? Za to, że woli nosić dwa warkoczyki, niz kucyk, bardziej lubi kolorowe spódniczki, niż czarne, zwykłe spodnie. Ktoś się wyśmiewa z dziewczyny, która nosi ,,obrożę dla psa'', która dla niej jest normalnym naszyjnikiem. Ktoś po prostu ma taki gust, niż my i od razu jest skreślany na starcie. Co człowiekowi przeszkadza to, jak inna osoba wygląda. To dobrze, że chcą się wyróżniać, że podoba im się to, jak wyglądają, mają swoje zdanie. 

_________________________

Gorąco, a ja zamawiam bluzę. :,) Ale muszę przyznać, że aż się zdziwiłam nad jakością tej bluzy z Wholesalebuing, myślałam, ze to będzie najcieńszy materiał, trochę grubszy od podkoszulka, a jednak. Idealna jest na zimne wieczory, szczególnie dla mnie, kiedy o dziesiątej w nocy latam z moim psem na spacer, hah. Muszę również wspomnieć o tych świetnych okularach, które niestety nie są dla mnie, lecz dla mojej siostry, która je sobie upatrzyła jakiś czas temu. Z początku miałam do nich negatywne zdanie, lecz jak przyszły spodobały mi się, aż tak, że chyba je sobie zamówię w innym zamówieniu. Drugie okulary tzw. policyjne, są również dla kogoś innego, tym razem dla mojego małego siostrzeńca, który zmiga w nich codziennie. :D 
14 komentarzy:

 1. Świetne okulary,muszę takie mieć.Śliczne zdjęcia

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialny post, pozdrawiam:)
  http://patrycjapiluch96.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja w taki gorąc też kupiłam bluzę, haha :D Fajny outfit
  http://codeeine.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ślicznie zdjęcia! Świetnie piszesz :)

  http://nataliakaczmarek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. super post ! :) pierwsze okulary są świetne
  zapraszam
  http://nysiaa.blogspot.com/
  dopiero zaczynam

  OdpowiedzUsuń
 6. Masz taki przyjemny styl pisania. Ładne zdjęcia. :)
  http://rivnally.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Super zdjęcia, fajnie piszesz :)
  Aagnesblog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Bluza nie w moim stylu, ale obie pary okularów są świetne! :)
  malinowynotes.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Cała stylizacja wygląda super! Nawet z tą bluzą na zimne wieczory która nie kojarzy się z latem :D
  Pozdrawiam cieplutko http://hdshua.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Genialne okulary ;D Bluza tez niczego sobie !
  Zapraszam ----> http://blondbme.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Każdy ma swój styl i to aż śmieszne, że w PL dużo osób jest wyśmiewanych właśnie przez nasz styl a za granicą można nawet wyjść w piżamie na ulicę i nikt się nie skapnie.
  Pozdrawiam TCK :)
  mojewlasne5minut.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Również się spotkałam z wyśmiewaniem tylko dlatego, że mam kręcone włosy i bardzo dobrze rozumiem inne osoby, ale śmieszy mnie głupota innych ludzi. Jak można się wyśmiewać tylko dlatego, że ktoś inaczej wyglada? Świat byłby głupi gdyby każdy wyglądał tak samo!

  Buziaki, xx zyciedlapasji¦

  OdpowiedzUsuń
 13. Masz rację, to że ktoś wygląda inaczej niż my, inaczej niż ktokolwiek inny, nie czyni z tej osoby wyrzutka. Uważam że każdy ma prawo do decydowania sam o sobie i nikt nie ma prawa za to krytykować

  OdpowiedzUsuń